Witam serdecznie wszystkich zjadaczy słodkości : Ten blog powstał głównie z myślą o tych i dla tych, którzy nie mogą oprzeć się wszystkiemu, co czekoladowe i słodkie. Na blogu prezentowane są wyłącznie moje zdjęcia, zrobionych uprzednio smakołyków. Smacznego blogowania.

O autorce

Autorka bloga  Cake Is Not A Lie 

kolcia86 - Karolina Latus

Kochany bloggowiczu. Soro już tu kliknąłeś zapewne chciałbyś dowiedzieć się czegoś na temat autorki tego bloga. Może masz ochotę schłostać mnie za niektóre przepisy, może chcesz się dowiedzieć czy pisząc o jedzeniu jestem gruba, może chcesz sprawdzić czy mnie znasz, a może po prostu kliknąłeś tu przez przypadek ... Tak czy inaczej wypadałoby sie przedstawić :) 

Mam na imie Karolina. Pochodzę z Kielc (woj. świętokrzyskie) i chyba ze scyzorykiem mam coś wspólnego ( w końcu w kuchni noży używa się często ). 

W 2005 roku wyjechałam do Warszawy na studia i tak juz zostałam :)

Moją przygodę z pieczeniem zaczęłam dosyć niespodziewanie. Wszyscy zawsze uważali, że jestem antytalenciem w kuchni. Ale prawda była taka, że nigdy nie miałam prawdziwej okazji się w niej pobawić.

Na studiach, jakoś w okolicach 3 roku, koleżanka Kasia (kuchniakasi.blox.pl) codziennie przynosiła mi różne słodkości. I tak to się zaczęło. Sama zapragnęłam robić takie cuda :)

Trafiła jednak w dobrym kierunku, ponieważ o ile pieczenie wychodzi mi nie najgorzej, to od gotowania powinnam trzymać się z dala :)

Od tamtego czasu piekę, kombinuje, szukam. Rzadko piekę te same rzeczy. Ciągle szukam nietypowych pomysłów i inspiracji.   

Kontakt: blog.karolci@gmail.com